Teminat Değerleme

Departmanımız bankalar, leasing şirketleri ve kamu kurumlarına hizmet vermektedir. Arı Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin hizmetleri arasında omurga görevi gören departmanımızdır. Raporlarımız bölge genelindeki uzman kadrolarımız tarafından hazırlanmakta ve titizlikle incelenip sunulmaktadır.

Özel Projeler ve Danışmanlık Hizmetleri

Proje geliştirme, pazar araştırması, fizibilite, ve değer tespiti amaçlı hizmetimizdir. Bu departmanımız teminat değerleme departmanından tamamen bağımsız ve büyük çaplı özel projeler için hizmet vermektedir. Bu sayede klasik teminat değerlemenin karşılayamadığı özel müşteri taleplerinin ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin sürekliliği sağlanmış olmaktadır.

Teklif Verme ve Takip

Talep edilen değer tespit çalışmaları ya da özel projelere ilişkin tekliflerimizin belirlenerek sunulması ve takip edilmesi hizmetimizdir.

Mali ve İdari İşler

Muhasebe, finasman ve idari işlerimizin yürütüldüğü departmanımızdır.

Bilgi İşlem

Her türlü bilişim altyapımızın oluşturulduğu, izlendiği ve sürekliliği sağlandığı birimimizdir.

Operasyon

Müşteri ilişkilerine özel önem veren firmamızın müşteri ilişkilerini yöneten ve müşterilerin her türlü taleplerini birincil bölüm olarak işleyen departmanımızdır. Operasyon bölümümüz, müşteri ilişkileri ve yönetiminde özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.